Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Małkinia Górna


Wójt gminy Małkinia Górna zachęca do wywieszenia flagi państwowej

Wójt gminy Małkinia Górna zachęca wszystkich mieszkańców gminy do wywieszania flagi państwowej, aby podkreśliła poczucie wspólnoty i dumy z osiągnięć Polski.

2021/04/flaga-polski-fot-freepik-jpg_608a5594e20f0 Zdjęcie ilustracyjne

Narodowe Święto Niepodległości jest jednym z najważniejszych polskich świąt państwowych, które upamiętnia odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918 roku. W tym roku obchodzimy 104. rocznicę tego wydarzenia. W związku z ważną uroczystością, która będzie miała miejsce 11 listopada, wójt gminy Małkinia Górna Bożena Kordek zachęca wszystkich mieszkańców do wywieszania flagi państwowej, aby podkreśliła poczucie wspólnoty i dumy z osiągnięć Polski, a także serdecznie zaprasza do wspólnego świętowania podczas tegorocznych uroczystości gminnych.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.