Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Szulborze Wielkie


Urząd Gminy Szulborze Wielkie przystąpił do zakupu paliwa stałego

Urząd Gminy Szulborze Wielkie poinformował o przystąpieniu do zakupu paliwa stałego z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych.

2019/06/wegiel-jpg_5cffa13b0d0ed Zdjęcie ilustracyjne

Urząd Gminy Szulborze Wielkie przystąpił do zakupu paliwa stałego z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych do dnia 31 grudnia 2022 roku. Wzór wniosku na zakup preferencyjny paliwa stałego dostępny jest do pobrania na stronie internetowej Urzędu Gminy Szulborze Wielkie: http://ugszulborze.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/215058/wnioski_o_zakup_preferencyjny_paliwa_stalego. Po wypełnieniu wniosku należy go dostarczyć do siedziby urzędu do pokoju nr 13.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.