Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Boguty Pianki


Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej na terenie gminy Boguty-Pianki

PGE Rejon Energetyczny Bielsk Podlaski zaplanował wyłączenia prądu na terenie gminy Boguty-Pianki. Prądu może zabraknąć nawet do kilku godzin.

2019/08/swiatlo-prad-jpg_5d5a4cb83f6b1 Zdjęcie ilustracyjne

PGE Rejon Energetyczny Bielsk Podlaski poinformował, że na terenie gminy Boguty-Pianki dojdzie do planowanej przerwy w dostawie energii elektrycznej. Problem wystąpi w czwartek 17 listopada w godz. 8.00 - 13.00 w miejscowości Godlewo-Baćki dla posesji od nr 1 do 29.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.