Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


Ochłodzi się wręcz drastycznie. Prognoza pogody na najbliższe dni

Polska. W prognozach na najbliższe dni widać znaczące ochłodzenie. Temperatura spadnie, a uczucie chłodu może być dodatkowo potęgowane przez silniejsze porywy wiatru. Synoptycy IMGW ostrzegli, że to pierwszy w tym sezonie epizod, w którym nasze organizmy zostaną obciążone zimnem.

2022/10/pogoda-jesien-fot-ostrowmaz24-04-jpg_63568ad3eb2f1

W środę w Polsce zapanuje duże zachmurzenie z jedynie nielicznymi przejaśnieniami. W centralnej i południowej Polsce prognozowane są niewielkie opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C w Małopolsce. Z kierunków wschodnich powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr.

Czwartek upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia. W ciągu dnia termometry pokażą od 0 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

W piątek na południu należy spodziewać się pierwszych opadów śniegu. Temperatura w całym kraju będzie oscylować w okolicach 0 stopni. 

Źródło x-news.pl

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.