Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pozostałe wiadomości


MOLINARD eksluzywne perfumy z niepowtarzalną i długotrwałą tradycją w tle

Hipnotyzujące, tajemnicze, eksluzywne, esencjonalne - takie są perfumy marki Molinard. Wyjątkowe zapachy dostępne są w autoryzowanej Perfumerii Istatis przy ulicy Kopernika w Ostrołęce. Dla klientów przygotowano też darmowe próbki niepowtarzalnych perfum Molinard!

2022/11/1200x800-jpg_63779119515e2

Historia Molinard zaczyna się w 1849 roku w Grasse w regionie Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże we Francji, kolebce europejskiego perfumiarstwa od XVIII wieku. Ta francuska, rodzinna marka o 170 letniej tradycji, tworzy ekskluzywne, awangardowe i wyjątkowo trwałe kompozycje zapachowe, które już w XIX wieku doceniła sama królowa Anglii Wiktoria! Królowa przejeżdżając przez miasto Grasse zatrzymała się przed istniejąca już wtedy perfumerią i ...tak zachwyciła się zapachami Molinard, że postanowiła nabyć kilka flakonów perfum. I to wtedy zaczyna się zapisywać historia marki o międzynarodowej sławie, która towarzyszy jej do chwili obecnej. Molinard to już 5 pokoleń perfumiarzy, dla których tworzenie wyszukanych i oryginalnych kompozycji zapachowych to nie tylko praca, ale przede wszystkim piękna pasja.

W latach 30-tych XX wieku firma weszła we współpracę z mistrzami szklarstwa René Lalique and Baccarat. W 1932 r. René Lalique zaprojektował flakon dla zapachu Le Braiser du Faune. W 1939 roku właśnie ten zapach zostaje nagrodzony za najpiękniejszy flakon na Światowych Targach w Nowym Jorku. Oszałamiające zapachy są teraz prezentowane w wyjątkowych kryształach a wręcz dziełach sztuki najlepszych manufaktur szklarskich.

Niepowtarzalne, intensywne, wysokiej jakości składniki perfum to połączenie unikalnych esencji zapachowych, dobór wyjątkowych nut i nowoczesne opakowania. To po prostu kwintesencja dobrego gustu i…zapachu!

Célia Lerouge-Bénard dyrektor generalna marki wypowiedziała swego czasu te piękne słowa, które idealnie obrazują unikalność i ekskluzywność marka Molinard:

"Kiedy przeszłość łączy się z teraźniejszością. Kiedy historia jest częścią nowoczesności, gdy przekaz staje się bogaty. Gdy know-how jest gwarancją jakości. Gdy niezależność rymuje się ze śmiałością. Gdy autentyczność staje się oznaką długowieczności. Gdy kreatywność dzieli się z pasją. Kiedy 170 lat świętujemy wspaniałą przygodę – to wtedy ogarnia nas szalone pragnienie budowania przyszłości, pozdrawiając przeszłość".

Kolekcja PRIVÉE

Molinard tworząc kolekcję Privée, składa hołd perfumerii w Grasse i zaprasza nas w pachnącą podróż wraz z pięcioma niezwykłymi zapachami skomponowanymi z surowców pozyskanych ze wszystkich stron świata. Molinard stworzył dla perfum wyjątkowe, prestiżowe szklane flakony inspirując się flakonem zapachu „Cloche” stworzonym dla Molinarda przez Baccarata w 1948 roku.

HABANITA

To więcej niż perfumy, to już zapach ikona! Jeden z cudów w historii francuskiego perfumiarstwa, to niewątpliwie Habanita. Emblematyczny zapach był pierwszym kobiecym zapachem, który zawierał silną obecność wetiweru. Ten ciepły, bursztynowy zapach emanował niezwykłą zmysłowością, przenosząc tę ​​aurę na każdą kobietę. Enigmatyczny, wyrafinowany, ze stylowym i hipnotyzującym wyglądem.

Kolekcja ICONE

To kolekcja najwspanialszych zapachów dla kobiet! Zróżnicowana paleta zapachów, która zaspokoi pragnienia każdej wymagającej kobiety i z pewnością każda znajdzie dla siebie swój własny wymarzony i spersonalizowany zapach. Wyrzeźbiony na kształt oszlifowanego diamentu z kobiecą kokardką, flakon nabiera subtelnego charakteru.

Kolekcja LES ÉLÉMENTS Matières

Les Éléments stworzone na podstawie pierwszych zapachów z 1849 roku zawierających różę, jaśmin, fiołek i kwiat pomarańczy. Molinard zadziwia świat perfum pokazując wolność i oryginalność. Absolutnie nowoczesne, zdecydowanie zmysłowe The Elements wyróżniają się elegancką delikatnością. Opracowana z awangardowym rozmachem każda nuta przenosi nas do olfaktorycznego serca zapachu.

Kolekcja LES ÉLÉMENTS PRESTIGE

Subtelne i wyrafinowane, Les Prestiges celebruje najszlachetniejsze i najcenniejsze esencje użyte do kreacji tych wyjątkowych perfum.

Marka posiada również w swoim portfolio oryginalne świece zapachowe. Wszystkie świece Molinard zawierają roślinne i mineralne woski. Te roślinne idealnie oddają esencję każdego zapachu a mineralne zapewniają optymalne spalanie. Każda świeca wykonana jest z najdrobniejszym detalem i starannością. Szklane opakowanie zewnętrzne nadaje elegancji.

Marka Molinard dostępna jest już w autoryzowanej Perfumerii Istatis przy ulicy Mikołaja Kopernika w Ostrołęce.

Dla klientów przygotowano bezpłatne próbki luksusowych zapachów Molinard, ale uwaga, oferta jest ważna do wyczerpania zapasów!

 

Zapraszamy!

Perfumeria Isatis

Facebook

ul. Kopernika 7 14

Telefon: 798 528 676

 

Dodaj komentarz