Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Wiadomości z powiatu


CSL Technikum Lotnicze w Nagoszewie przekazało fanty na licytację!

Stowarzyszenie Debra Polska - Kruchy Dotyk będzie prowadziło kampanię informacyjną, licytacje oraz zbiórkę funduszy do puszek podczas otwarcia sezonu morsowego. CSL Technikum Lotnicze w Nagoszewie przekazało fanty na licytację!

2022/11/csl-technikum-lotnicze-w-nagoszewie-przekazalo-fanty-na-licytacje-fot-csl-technikum-lotnicze-w-nagoszewie-jpg_637b898fef0ff Fot. CSL Technikum Lotnicze w Nagoszewie

Już w niedzielę 27 listopada podczas oficjalnego otwarcia sezonu morsowego przez ostrowskie morsy, Stowarzyszenie Debra Polska - Kruchy Dotyk będzie prowadziło kampanię informacyjną, licytacje oraz zbiórkę funduszy do puszek podczas otwarcia sezonu morsowego. W związku z tym wydarzeniem Centrum Szkolenia Lotniczego Technikum Lotnicze w Nagoszewie przekazało na licytację pamiątkową, metalową planszę z limitowanej i numerowanej serii przedstawiającą pierwszoplanowych bohaterów filmu "Furioza” z autografami aktorów. Płyta będzie licytowana podczas wspomnianego wyżej wydarzenia.

W czwartek 17 listopada nastąpiło oficjalne przekazanie pamiątkowej planszy Grzegorzowi Gutowskiemu dla Stowarzyszenia Debra Polska - Kruchy Dotyk. Przekazania dokonała Agata Bartkiewicz, dyrektor CSL Technikum Lotniczego w Nagoszewie.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.