Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


Burmistrz Jerzy Bauer otrzymał nagrodę Symbolu Polskiej Samorządności 2022

Burmistrz miasta Ostrów Mazowiecka został laureatem programu Symbol 2022. Nagrody otrzymały osoby, których działalność cechuje polityka zrównoważonego rozwoju.

2022/11/burmistrz-miasta-jerzy-bauer-odebral-nagrode-symbolu-samorzadnosci-2022-fot-urzad-miasta-ostrow-mazowiecka-jpg_637c8131d8f5d Fot. Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka

W czwartek 17 listopada w Katowicach burmistrz miasta Ostrów Mazowiecka Jerzy Bauer odebrał nagrodę Symbolu Polskiej Samorządności 2022. Była to XII edycja programu Symbol 2022, gdzie zostali wyłonieni laureaci, których działalność cechuje polityka zrównoważonego rozwoju, a wśród nich znalazło się miasto Ostrów Mazowiecka. Kapituła nagrodziła 54 podmioty z różnych branż i instytucji pożytku publicznego.

-To wyróżnienie jest dla nas motywacją do kolejnych działań podejmowanych z myślą o mieszkańcach naszego miasta oraz wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć- czytamy na profilu Urzędu Miasta Ostrów Mazowiecka.

Organizatorem programu Symbol jest PubliCity Media Group wydawca Monitora Biznesu, Monitor Rynkowy oraz serwisu MonitorRynkowy.pl

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.