Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Stary Lubotyń


Warunkowe umorzenie pożyczki na budowę kanalizacji w Sulęcinie Szlacheckim i Włościańskim dla gminy Stary Lubotyń

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie warunkowo umorzył pożyczkę gminy Stary Lubotyń, którą gmina zaciągnęła w 2017 roku na budowę kanalizacji.

2022/11/warunkowe-umorzenie-pozyczki-dla-gminy-stary-lubotyn-fot-urzad-gminy-stary-lubotyn-jpg_637c916d840fa Fot. Urząd Gminy Stary Lubotyń

W poniedziałek 14 listopada w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie została podpisana umowa o warunkowym umorzeniu pożyczki, którą gmina Stary Lubotyń zaciągnęła na budowę kanalizacji w Sulęcinie Szlacheckim i Włościańskim w 2017 roku. Umorzona została kwota w wysokości 264 tys. złotych, dzięki terminowym spłatom i wywiązaniu się z pozostałych warunków umowy.

Jednak warunkiem umorzenia pożyczki jest przekazanie tej kwoty na działania z zakresu ochrony środowiska. Środki, które pozostaną w budżecie gminy zostaną przeznaczone na budowę kanalizacji sanitarnej z przyłączami w miejscowości Lubotyń - Kolonia i Turobin - Brzozowa.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.