Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Edukacja


Uczniowie wzięli udział w "Dniu Otwartych Koszar" w 22 WOK

W ramach obchodów Święta 22 Wojskowego Ośrodka Kartograficznego odbyła się akcja edukacyjna "Dzień Otwartych Koszar", podczas której jednostkę zwiedziło 290 osób.

2022/11/uczniowie-wzieli-udzial-w-dniu-otwartych-koszar-w-22-wok-fot-22-wojskowy-osrodek-kartograficzny-jpg_637de0cabfe12 Fot. 22 Wojskowy Ośrodek Kartograficzny

W poniedziałek 14 listopada miała miejsce akcja edukacyjna "Dzień Otwartych Koszar", która odbyła się w ramach obchodów Święta 22 Wojskowego Ośrodka Kartograficznego. Podczas "Dnia Otwartych Koszar" jednostkę wojskową w Komorowie zwiedziło 290 osób. Były to głównie grupy zorganizowane z przedszkoli, szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z Ostrowi Mazowieckiej, Komorowa, Nagoszewki i Dybek. Uczestnicy biorący udział w "Dniu Otwartych Koszar" mieli okazję zapoznać się z bazą szkoleniowo-produkcyjną ośrodka, zwiedzić salę tradycji, mauzoleum i aleje pomników.

Na uczniów oraz ich opiekunów czekało wiele atrakcji. Przybyli goście mieli możliwość strzelania na sprzęcie treningowym CYKLOP, a także obejrzeć pokaz pojazdu wojskowego i sprzętu OPBMR, który jest na wyposażeniu Składu Komorowo. W rolę przewodników oprócz instruktorów Klubu 22 WOK wcielili się żołnierze jednostki.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.