Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Pogoda


Przedłużono ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu ostrowskiego

Synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej przedłużyli ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego stopnia dla powiatu ostrowskiego. Prognozowane są opady marznące.

2021/01/pogoda-zima-ostrow-mazowiecka-img-6988-jpg_600ead858fd82

Jak wynika z informacji Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, prognozuje się opady marznące. Miejscami prognozowane są słabe opady marznącego deszczu lub mżawki powodujące gołoledź. Ostrzeżenie jest ważne od godz. 9.55 w środę 23 listopada do godz. 22.00.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 70 proc.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.