Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


U jednych mróz, u drugich nawet 7 stopni. Prognoza pogody na najbliższe dni

Polska. Pogoda w najbliższych dniach przyniesie nam zachmurzenie oraz opady wszelkiego typu. Miejscami mocniej sypnie śniegiem. W części kraju chwyci mróz.

2021/02/pogoda-zima-1-jpg_6033a3b915920

Czwartek zapowiada się na ogół pochmurno. Na południu, wschodzie i w centrum spodziewane są opady śniegu, miejscami do ponad 10 centymetrów. W dzielnicach zachodnich popada słaby deszcz, miejscami ze śniegiem. Uwaga - będzie ślisko. Temperatura maksymalna sięgnie od -2 stopni Celsjusza na Podlasiu, przez -1 st. C Suwalszczyźnie, do 5 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr, wiejący ze zmiennych kierunków, będzie słaby i umiarkowany.

W piątek czeka nas duże zachmurzenie z nielicznymi przejaśnieniami. We wschodniej części kraju okresami pojawią się opady śniegu. Na Śląsku możliwe są opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od -2 st. C na Podlasiu do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z zachodu.

W sobotę mieszkańcy Podlasia muszą liczyć się z opadami śniegu. W pozostałej części kraju spodziewany jest deszcz lub deszcz ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -1 st. C na Suwalszczyźnie.

Źródło x-news.pl

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.