Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Pogoda


Ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego stopnia dla powiatu ostrowskiego!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu ostrowskiego. Prognozowane są intensywne opady śniegu.

2021/12/auto-snieg-61adb5860d19e-jpg_61af2de39d487 Zdjęcie ilustracyjne

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dla powiatu ostrowskiego. Przewiduje się wystąpienie opadów śniegu, które spowodują przyrost pokrywy śnieżnej od 10 cm do 15 cm. Ostrzeżenie obowiązuje od czwartku 24 listopada od godz. 6.00 do godz. 22.00.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska określa się na 80 proc.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.