Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Wiadomości z powiatu


Sygnalizacja świetlna ponownie zawitała na ulicy Małkińskiej (zdjęcia)

Na ulicy Małkińskiej w Ostrowi Mazowieckiej ponownie możemy zobaczyć znajdującą się tam sygnalizację świetlną. Czy jest to znak, że prace remontowe tego odcinka drogi ruszyły?

2022/11/remont-ulica-maliknska-fot-ostrowmaz24-02-jpg_637f7ed095253

Jak poinformowała nas kilka dni temu rzeczniczka prasowa Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie, prace remontowe związane z wykonaniem podbudowy zasadniczej z betonu asfaltowego na odc. 0.5 km na terenie Ostrowi Mazowieckiej (okolice szkoły) miały rozpocząć się w środę 23 listopada, o ile warunki pogodowe będą sprzyjające. Wybraliśmy się na ul. Małkińską, aby sprawdzić jak wygląda sytuacja i czy prace remontowe ruszyły. Na miejscu remontowanego odcinka drogi wojewódzkiej nr 627 w Ostrowi Mazowieckiej ponownie postawiono sygnalizację świetlną, w związku z tym ruch odbywa się wahadłowo a odcinek drogi, który znajduje się w surowym stanie został zastawiony.

Jednak jak podkreśla Monika Burdon, rzeczniczka prasowa Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie pozostałe prace, które ostatecznie zakończą inwestycję rozpoczną się w przyszłym roku.

2022/11/remont-ulica-maliknska-fot-ostrowmaz24-jpg_637f7ec29fd23

2022/11/remont-ulica-maliknska-fot-ostrowmaz24-03-jpg_637f7edca47d1

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.