Opublikowano

Pierwsze dni grudnia z mrozem i bez opadów. Prognoza na najbliższe dni

Polska. Pogoda w najbliższych dniach przyniesie nam sporo chmur. Nie są prognozowane obfite opady, jedynie miejscami może przelotnie poprószyć

Polska. Pogoda w najbliższych dniach przyniesie nam sporo chmur. Nie są prognozowane obfite opady, jedynie miejscami może przelotnie poprószyć śnieg. Będą regiony, w których temperatura w najcieplejszym momencie dnia nie przekroczy 0 stopni Celsjusza.

Wtorek zapowiada się na ogół pochmurno z nielicznymi przejaśnieniami. Na Podlasiu możliwy jest przelotny śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 5 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, miejscami może przybierać na sile.

Środa w całym kraju przyniesie duże zachmurzenie. Tylko na południu możliwe są większe przejaśnienia. Temperatura maksymalna sięgnie od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 5 st. C na Podkarpaciu. Słaby i umiarkowany wiatr powieje ze wschodu.

W czwartek możemy spodziewać się umiarkowanego i dużego zachmurzenia. Termometry pokażą maksymalnie od -1 st. C na Podlasiu do 4 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje ze wschodu. 

Źródło x-news.pl

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz