W Bibliotece Publicznej w Broku uczniowie mieli okazję spotkać się z prezenterem radiowym Pawłem Pawelcem. Gość specjalny opowiedział m.in. o przebiegu kariery zawodowej.
W piątek 9 grudnia w Bibliotece Publicznej w Broku odbyło się spotkanie z prezenterem radiowym Pawłem Pawelcem, w którym udział wzięli uczniowie klasy VIII z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Broku. Gość specjalny podczas wizyty w brokowskiej bibliotece opowiedział o swoim życiu oraz o przebiegu kariery zawodowej, a także wspomniał o tym, jak zaczęła się jego praca w radiu. Doradził młodym słuchaczom, aby dbali o swoje wykształcenie.
Paweł Pawelec podkreślił jak ważne jest to, aby młodzież szukała już teraz pomysłu na siebie, a także sposobu na odnalezienie się w dorosłym świecie, w który wkroczą już niebawem.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.