Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Boguty Pianki


Węgiel po preferencyjnej cenie dla mieszkańców gminy Boguty-Pianki!

Urząd Gminy Boguty-Pianki wydał informację, że mieszkańcy gminy mogą już zakupić węgiel po preferencyjnej cenie. Co zrobić, aby go zakupić?

2022/11/wegiel-jpg_636a0fda03a4c Zdjęcie ilustracyjne

Od wtorku 13 grudnia gmina Boguty-Pianki prowadzi sprzedaż węgla po preferencyjnej cenie dla wszystkich mieszkańców gminy. O jego zakup mogą ubiegać się mieszkańcy, którzy są uprawnieni do otrzymania dodatku węglowego. Do 30 kwietnia 2023 roku można zakupić nie więcej niż trzy tony węgla i jednorazowo nie mniej niż 1.5 tony, w zależności od zadeklarowanej ilości ton. Sprzedaż będzie dokonywana systematycznie według posiadanego na składzie surowca i po telefonicznym zawiadomieniu przez pracownika urzędu.

Co należy zrobić, aby otrzymać węgiel?

Po telefonicznym zawiadomieniu trzeba odebrać fakturę z Urzędu Gminy w Bogutach-Piankach w pokoju nr 104, a następnie z potwierdzeniem wpłaty udać się do miejsca składowania surowca, jakim jest P.H.U. "Rolwit" Witold Złotkowski, ul. Aleja Papieża Jana Pawła II 39.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.