Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Stary Lubotyń


Mieszkańcy gminy Stary Lubotyń mogą cieszyć się nową kanalizacją!

Mieszkańcy Żochowa korzystają już z nowej sieci kanalizacyjnej. Inwestycja gminy Stary Lubotyń udała się dzięki przyznanemu dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Polski Ład - Program Inwestycji Strategicznych.

2023/01/oddano-do-uzytku-siec-kanalizacyjna-fot-urzad-gminy-w-starym-lubotyniu-jpg_63b3e434c5569 Fot. Urząd Gminy Stary Lubotyń

W grudniu 2022 roku zakończono oraz oddano do użytku sieć kanalizacyjną wraz z oczyszczalnią ścieków mieszkańcom Żochowa. Wybudowanych zostało kilkaset metrów sieci kanalizacyjnych oraz 23 przyłącza do gospodarstw domowych wraz z oczyszczalnią ścieków, która pozwala na odbiór i oczyszczenie ścieków bytowych z wszystkich domów znajdujących się w tej miejscowości.

Inwestycja powstała dzięki dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Polski Ład - Program Inwestycji Strategicznych, a jej całkowity koszt wyniósł 1 mln 158 tys. 490.27 złotych, z czego 90 proc. pokryły środki z pomocy finansowej. Resztę kwoty stanowiły środki własne gminy Stary Lubotyń.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.