Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Boguty Pianki


Mieszkańcy gminy Boguty-Pianki mogą składać wnioski o zakup preferencyjny węgla

Urząd Gminy Boguty-Pianki poinformował o możliwości składania wniosków przez mieszkańców gminy na pierwszy lub ponowny zakup preferencyjny węgla.

2022/11/wegiel-jpg_636a0fda03a4c Zdjęcie ilustracyjne

Urząd Gminy Boguty-Pianki poinformował o możliwości składania wniosków na pierwszy lub ponowny zakup preferencyjny węgla, który sprzedawany jest w dwóch transzach - do 31 grudnia i od 1 stycznia. Łącznie można zakupić do trzech ton opału na jedno gospodarstwo domowe (maksymalnie po 1,5 tony w każdym okresie, z tym że niezakupiony węgiel przechodzi na drugi okres). 

Wnioski należy składać na druku wniosku w Ośrodku Pomocy Społecznej w Bogutach-Piankach przy ul. Aleja Papieża Jana Pawła II w godzinach pracy urzędu lub wysłać za pośrednictwem platformy ePUAP (podpisany podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym).

Więcej informacji znajduje się na stronie Urzędu Gminy Boguty-Pianki: https://www.boguty-pianki.pl/

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.