Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Stary Lubotyń


Darmowe badanie wzroku dla mieszkańców gminy Stary Lubotyń

Mieszkańcy gminy Stary Lubotyń już wkrótce będą mogli skorzystać z bezpłatnego badania wzroku. Na wizytę obowiązują zapisy.

2023/01/okulary-jpg_63b551a30ff26 Zdjęcie ilustracyjne

W czwartek 12 stycznia w godz. 11.30 - 13.00 na parkingu przy przychodni Medicus w Starym Lubotyniu stacjonował będzie "opto-bus", w którym będzie można wykonać darmowe badanie wzroku. Wszyscy mieszkańcy gminy Stary Lubotyń zaproszeni są do zapisów pod numerem tel. 690 070 902.

Organizatorzy oferują mieszkańcom:

  • badanie pod kątem ostrości wzroku,

  • możliwość kupna różnych okularów po atrakcyjnej cenie,

  • profesjonalny dobór szkieł i opraw okularowych,

  • etui do okularów gratis.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.