Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Zaproszenie na szkolenia Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej!

Wojskowe Centrum Rekrutacji w Wyszkowie zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w szkoleniach Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej. Nowe turnusy szkoleń zaczynają się już w styczniu i lutym!

2023/01/dobrowolna-zasadnicza-sluzba-wojskowa-fot-urzad-gminy-ostrow-mazowiecka-jpg_63b58395239d1 Fot. Urząd Gminy Ostrów Mazowiecka

Wojskowe Centrum Rekrutacji w Wyszkowie zachęca wszystkich, aby spróbować swoich sił w szkoleniach Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej, które polega na podstawowym przeszkoleniu kandydata w ciągu 28 dni, złożeniu przez niego przysięgi i wręczeniu mu książeczki wojskowej. Nowe turnusy szkoleń dostępne są już w styczniu oraz lutym, są to daty, tj. 16 stycznia - 11 lutego oraz 20 lutego - 18 marca.

Wnioski na szkolenia można złożyć za pośrednictwem strony internetowej: https://www.zostanzolnierzem.pl/#/login lub osobiście w Wojskowym Centrum Rekrutacji w Wyszkowie. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 261 384 937 lub na infolinii 800 180 110.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.