Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Na terenie ohz "Brok" odbędzie się polowanie

Nadleśnictwo w Ostrowi Mazowieckiej poinformowało, że na terenie ośrodka hodowli zwierzyny "Brok" odbędzie się polowanie. Podczas jego trwania wstęp jest zabroniony!

2022/10/polowanie-jpg_63440bc711322 Zdjęcie ilustracyjne

W środę 11 stycznia w godz. 7.00 - 16.00 na terenie ośrodka hodowli zwierzyny "Brok" obwód 170 odbędzie się polowanie. Nadleśnictwo Ostrów Mazowiecka informuje, iż podczas trwania polowania wstęp jest kategorycznie zabroniony.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.