Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


Temperatury dodatnie i opady deszczu. Pogoda na najbliższe dni

W najbliższych dnia pogoda w Polsce nie ulegnie zmianie. Dalej będzie relatywnie ciepło. Towarzyszyć na mogą także opady deszczu.

2021/03/pogoda-zima-wiosna-14-jpg_603cd3138f9f0

W poniedziałek zachmurzenie będzie duże z przejaśnieniami. Przemieszczające się od zachodu w głąb kraju opady deszczu i mżawki. Tylko na Podlasiu i Lubelszczyźnie na ogół bez opadów. Temp. maks. od 3 stopni na Suwalszczyźnie do 10 na Podkarpaciu.

We wtorek i środę pogoda będzie podobna. Gdzieniegdzie popada deszcz, a także może wiać silny wiatr.

Źródło: x-news.pl

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.