Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


Wtorek wilgotny i z opadami, zwłaszcza na wschodzie. Prognoza na najbliższe dni

Wtorek będzie pochmurny z niewielkimi rozpogodzeniami w godzinach popołudniowych na zachodzie Polski. Na południu i wschodzie strefa ciągłych opadów deszczu, na obszarach podgórskich deszczu ze śniegiem, w górach śniegu. Temperatura maksymalna od 2 stopni na północnym-wschodzie do 7 stopni na południu i zachodzie.

2021/03/pogoda-zima-wiosna-9-jpg_603cd2c264bf3

W środę oraz czwartek pogoda nie ulegnie zmianie. Dalej możliwe są przelotne opady deszczu, ale też rozpogodzenia. Temperatura maksymalna wyniesie do 8 stopni na Dolnym Śląsku. 

 

Źródło: x-news.pl

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.