Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


Czwartek z przelotnymi opadami deszczu, ale i rozpogodzeniami. Prognoza pogody na najbliższe dni

W czwartek czeka nas duże zachmurzenie z rozpogodzeniami. Prognozowane są słabe opady deszczu - nad ranem jeden front przejdzie przez wschodnie regiony kraju, a w drugiej części dnia kolejna strefa opadów przemieści się na zachodzie. Temperatura maksymalna wyniesie od 5 st. C na Suwalszczyźnie, przez 7 st. C w centrum, do 9 st. C na zachodzie. Południowo-zachodni wiatr powieje umiarkowanie. Na zachodzie w porywach może być silny i rozpędzać się do 50-70 km/h.

2021/01/pogoda-zima-ostrow-mazowiecka-img-6986-jpg_600ead2e8fbea

Piątek upłynie pod znakiem pochmurnego nieba oraz opadów deszczu. Niewielkie rozpogodzenia mają szansę pojawić się na zachodzie i południu Polski. Temperatura maksymalna sięgnie od 5 st. C na Suwalszczyźnie, przez 9 st. C w centrum, do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu.

W sobotę będzie mniej deszczu i więcej słońca. Temperatura wyniesie od 4 do 8 stopni. 

 

Źródło: x-news.pl

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.