Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


Na horyzoncie widać ochłodzenie. Prognoza na najbliższe dni

To mogą być nasze ostatnie dni z łagodną zimą. Na horyzoncie widać dość duży spadek temperatury. Na razie jednak możemy spodziewać się pogody "w kratkę" - z falami cieplejszego powietrza i opadami deszczu.

źródło: x-news

Sobota zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Na północnym wschodzie kraju słabo popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie od 5 st C na Suwalszczyźnie, przez 7 st. C w centrum, do 8 st. C na zachodzie. Powieje południowy i zachodni, umiarkowany, okresami dość silny wiatr, w porywach do 50-70 km/h.

Niedziela przyniesie pochmurną aurę. Przejaśnienia możliwe są tylko na północnym zachodzie kraju. Wystąpią opady deszczu do 5-10 l/mkw. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 5 st. C na Suwalszczyźnie, przez 6 st. C w środkowych regionach, do 8 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie południowo-zachodni, umiarkowany i dość silny, w porywach do 60-80 km/h.

Na poniedziałek prognozowane są przejaśnienia. Na Podkarpaciu może spaść śnieg. Temperatura maksymalna osiągnie od 3 st. C na Suwalszczyźnie, przez 5 st. C w centrum kraju, do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr z kierunku południowo-zachodniego powieje ze słabą i umiarkowaną siłą. 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.