Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


Poniedziałek pochmurny, temperatura nigdzie nie spadnie poniżej zera

Poniedziałek pochmurny z przejaśnieniami. Na krańcach wschodnich deszcz, w górach śnieg. Od 4 st. na Suwalszczyźnie do 8 na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie spada, w Warszawie w południe wyniesie 988 hPa. Poza tym będzie dość pogodnie.

2021/03/pogoda-zima-wiosna-8-jpg_603cd2b71fe37

We wtorek na północy i na wschodzie opady deszczu. Temperatura będzie się wahać od 3 do 8 stopni Celsjusza. W środę natomiast napłyną chłodniejsze masy powietrza. W dużej części kraju pojawią się opady deszczu ze śniegiem, a nawet samego śniegu. Temperatura nie będzie większa niż 3 stopnie ani nie mniejsza niż 1 stopnień.

Źródło x-news.pl

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.