Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


Zima wraca na dobre. We wtorek możliwe opady deszczu ze śniegiem, a w środę śniegu

Wtorek będzie pochmurnym dniem, ale z przejaśnieniami. Na północy, wschodzie i południu kraju możliwe są słabe opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie od 3 stopni C na Suwalszczyźnie i Pomorzu Zachodnim, przez 5 w centrum kraju do 6 na Dolnym Śląsku i Podkarpaciu.

2022/12/pogoda-zima-snieg-fot-ostrowmaz24-11-jpg_639735158c507

Środa przywita nas zimową pogodą już w całym kraju. Niemal wszędzie spodziewane są opady deszczu ze śniegiem lub śniegu. Temperatura w większości kraju spadnie, wyjątkiem będzie jedynie Podkarpacie, gdzie termometry pokażą aż 10 stopni.

Czwartek będzie pochmurnym dniem, a przejaśnienia możliwe będą tylko na zachodzie. Z kolei na południu kraju możliwe będą opady śniegu. Temperatura od 0 stopni na Śląsku do 3 na Podkarpaciu. 

Źródło x-news.pl

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Wasze opinie

Obywatel   23:29, 17.01.2023

Niech jurek i prażynka odśnieżają chodniki

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.