Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


Najgorsza odsłona zimy – pochmurno, deszczowo i zimno. Pogoda na najbliższe dni.

Kolejne dni przyniosą pochmurną aurę. W weekend spodziewany jest jednak atak zimy.

2021/03/pogoda-zima-wiosna-6-jpg_603cd2a1752f8

Czwartek zapowiada się pochmurno. We wszystkich województwach mogą wystąpić słabe opady śniegu, a na Śląsku - śniegu z deszczem. Na termometrach zobaczymy od 1 stopnia Celsjusza w województwie lubelskim, łódzkim i podkarpackim, przez 2 st. C w woj. śląskim po 3 st. C na Pomorzu.

W piątek aura będzie pochmurna, ale na Pomorzu i Ziemi Łódzkiej spodziewane są przejaśnienia. Śnieg może słabo prószyć na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie. Termometry wskażą od 0 st. C w województwie podkarpackim, przez 1 st. C w woj. śląskim i lubelskim do 2 st. C na Pomorzu.

W sobotę w zasadzie w całej Polsce od rana będzie pochmurno z opadami śniegu. Miejscami może spaść nawet kilka-kilkanaście centymetrów śniegu. Temperatura w ciągu dnia wyniesie od 0 st. C na Lubelszczyźnie, Ziemi Łódzkiej i Podkarpaciu, przez 1 st. C na Warmii i Mazurach, Podlasiu oraz Śląsku po 3 st. C na Pomorzu Zachodnim. 

 

Źródło: x-news.pl

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.