Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


Śnieg jeszcze z nami zostanie. Prognoza pogody na najbliższe dni

W nadchodzących dniach czeka nas pochmurna aura, będą też miejsca, gdzie możliwe są przejaśnienia. Na termometrach nie zobaczymy więcej niż cztery stopnie Celsjusza.

źródło: x-news

Niedziela zapowiada się pochmurna z niewielkimi przejaśnieniami. Miejscami, szczególnie na zachodzie i południu, wystąpią słabe opady śniegu i śniegu z deszczem. Termometry pokażą maksymalnie od 0 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 1 st. C w centrum kraju, do 3 st. C na Lubelszczyźnie. Wiatr, północno-wschodni, okaże się słaby i umiarkowany.

W poniedziałek rano na południu kraju pojawią się mgły. Później, kiedy zjawiska ustąpią, dzień przyniesie pochmurną aurę z przejaśnieniami w północnych regionach Polski. Temperatura maksymalna wyniesie od -1 st. C na Mazurach, przez 2 st. C w centrum kraju, do 3 st. C na południowym wschodzie. Powieje północno-wschodni słaby wiatr.

Wtorek upłynie pod znakiem pochmurnej aury z niewielkimi przejaśnieniami. Rano miejscami zrobi się też mglisto. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 0 st. C na Suwalszczyźnie, przez 1 st. C w centrum kraju, do 3 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby wiatr z północy. Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.