Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


W prognozie pogody na najbliższy czas widać kolejny zimowy epizod. Gdzie i kiedy spadnie śnieg?

W nadchodzących dniach czeka nas przewaga pochmurnej aury. Nad ranem mogą pojawiać się mgły i azamglenia, które ograniczą widzialność. Miejscami prognozuje się opady śniegu lub śniegu z deszczem. Gdzieniegdzie temperatura spadnie poniżej zera.

2022/12/pogoda-zima-snieg-fot-ostrowmaz24-05-jpg_6397344a84ca2

Wtorek przyniesie pochmurną aurę z niewielkimi przejaśnieniami w północnym pasie kraju. Na południu prognozuje się zamglenia i mgły utrzymujące się miejscami do południa. Lokalnie możliwa jest mżawka. Temperatura maksymalna wyniesie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie i Mazurach, przez 2 st. C w centrum kraju, do 3 st. C na południu i południowym wschodzie. Powieje słaby wiatr z północy.

Środa zapowiada się pochmurna z lokalnymi przejaśnieniami. Rano na południu kraju będzie mglisto. Termometry pokażą maksymalnie od 0 st. C na północnym wschodzie, przez 2 st. C w centrum kraju, do 3 st. C na południowym zachodzie. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, zmienny.

Czwartek upłynie pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami. Na północy kraju wystąpią opady śniegu i śniegu z deszczem do pięciu centymetrów. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie od -1 st. C na Suwalszczyźnie, przez 1 st. C w centrum kraju, do 2 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby wiatr ze zmieniających się kierunków. 

Źródło x-news.pl

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.