Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


W weekend lokalne opady śniegu, a także mróz w najcieplejszym momencie dnia. Prognoza pogody na najbliższe dni

Najbliższe dni upłyną na ogół pod znakiem pochmurnej aury. Prognozuje się też miejscowe opady śniegu. W weekend temperatura może wynieść w ciągu dnia do -3 stopni Celsjusza.

2022/12/pogoda-zima-snieg-fot-ostrowmaz24-02-jpg_6397342559c8e

Czwartek zapowiada się pochmurny. Miejscami popada słaby śnieg. Termometry pokażą maksymalnie od -2 st. C na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby, zmienny. W piątek wystąpi duże zachmurzenie. Od Pomorza, przez centrum, po Śląsk będzie padał słaby śnieg. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -2 st. C na Suwalszczyźnie do 2 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany północno-wschodni wiatr.

Sobota upłynie pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami. Na Podkarpaciu spadnie śnieg. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie od -2 st. C na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr, słaby i umiarkowany, będzie wiał z północy. 

Źródło x-news.pl

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.