Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


Pogoda na najbliższe dni. Lekki mróz nawet za dnia

Pogoda w najbliższych dniach zapowiada się pochmurno. Miejscami może słabo poprószyć śnieg. Na początku tygodnia opady będą bardziej intensywne, spadnie ponad 10 centymetrów śniegu. Lokalnie za dnia chwyci lekki mróz. W tych miejscach temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie -2 stopnie Celsjusza.

2022/12/pogoda-zima-snieg-fot-ostrowmaz24-01-jpg_639733fe7ff40

Pogoda w piątek przyniesie nam pochmurną aurę z niewielkimi przejaśnieniami. Miejscami możliwy jest słaby śnieg. Temperatura maksymalna sięgnie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby, miejscami także umiarkowany, a powieje ze zmiennych kierunków. 

W sobotę możemy spodziewać się pochmurnego nieba z niewielkimi przejaśnieniami. Będą miejsca, w których słabo sypnie śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie od -2 st. C na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje północny, słaby wiatr.

Niedziela w całym kraju upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia. Spodziewane są lokalne opady śniegu lub deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie od -2 st. C na Podkarpaciu do 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami może przybierać na sile, a powieje z południowego zachodu.

Źródło x-news.pl

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.