Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


Pochmurna sobota z opadami na południu. Prognoza pogody na najbliższe dni

W sobotę możemy spodziewać się pochmurnego nieba z niewielkimi przejaśnieniami. Będą miejsca, w których słabo sypnie śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje północny, słaby wiatr.

źródło: x-news

Niedziela w całym kraju upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia. Spodziewane są lokalne opady śniegu lub deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie od -1 st. C na Podkarpaciu do 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami może przybierać na sile, a powieje z południowego zachodu.

W poniedziałek niebo będzie pochmurne. Wystąpią opady śniegu - lokalnie może go spaść ponad 10 centymetrów. Na zachodzie będzie przechodzić w deszcz ze śniegiem i sam deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 5 st. C na Dolnym Śląsku. Umiarkowany i dość silny wiatr powieje z południowego zachodu. Okresami w porywach rozpędzi się do 50-70 kilometrów na godzinę.
 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.