Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Edukacja


Określono terminy rekrutacji do publicznych przedszkoli i szkół podstawowych w Ostrowi Mazowieckiej!

Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej poinformował o określeniu terminów rekrutacji do publicznych szkół podstawowych i przedszkoli.

2023/01/rekrutacja-do-przedszkoli-i-szkol-podstawowych-fot-urzad-miasta-ostrow-mazowiecka-jpg_63d914e1e9b40 Fot. Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka

Zarządzeniem burmistrza miasta Ostrów Mazowiecka z dnia 13 stycznia określono terminy rekrutacji do publicznych przedszkoli, klas pierwszych szkół podstawowych oraz oddziału sportowego w Szkole Podstawowej nr 2 z terenu miasta Ostrów Mazowiecka. Wnioski należy składać w następujących terminach:

  • Od 1 do 15 marca 2023 roku - przedszkola

  • Od 24 marca do 12 kwietnia 2023 roku - pierwsze klasy szkół podstawowych

  • Od 27 marca do 12 kwietnia 2023 roku - oddział sportowy w Szkole Podstawowej nr 2

Wnioski o przyjęcie do przedszkola lub szkoły podstawowej można pobrać na stronach, tj. Miejskie Przedszkole nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej, Miejskie Przedszkole nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej, Miejskie Przedszkole nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej, Szkoła Podstawowa nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej, Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej, Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostrowi Mazowieckiej.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.