Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Kradzież przy budowie na S8! Firma prosi o wszelkie pomocne informacje

Na odcinku drogi S8 przy Ostrowi Mazowieckiej doszło do kradzieży narzędzi oraz sprzętu budowlanego z budowy, gdzie powstaje restauracja McDonald's. Firma prosi o kontakt oraz wszelkie informacje osób, które były świadkami lub mają wiedzę o kradzieży.

2023/02/kradziez-na-budowie-przy-s8-fot-spotted-ostrow-mazowiecka-jpg_63da2227baba8 Fot. Spotted: Ostrów Mazowiecka

W nocy z poniedziałku 23 stycznia na wtorek 24 stycznia doszło do kradzieży przy budowie restauracji McDonald's na drodze S8 w okolicy Ostrowi Mazowieckiej. Jak poinformowała firma, która wykonuje prace budowlane, zniknęły narzędzia oraz sprzęt budowlany, m.in. winda dekarska, krzywka, końcówka, wózek, siodło, pięć ramek, część przewodów elektrycznych.

Firma apeluje do wszystkich, którzy mają jakąś wiedzę lub byli świadkami kradzieży o informacje.

- Jeżeli ktoś coś wie, coś widział lub rzuci się w oczy taka winda, proszę o kontakt z najbliższym komisariatem policji lub prywatnie 513271843. Zapewniamy 100% anonimowości. Jesteśmy 470 km od domu w delegacji, a takie incydenty bardzo nam utrudniają pracę - apeluje przedstawiciel firmy na stronie Facebook poprzez Spotted: Ostrów Mazowiecka.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.