Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Boguty Pianki


Niecodzienna uroczystość w gminie Boguty-Pianki

Na terenie gminy Boguty-Pianki doszło do niecodziennej uroczystości, która była ważnym wydarzeniem dla całej gminy. Na spotkaniu pojawiło się wielu gości, w tym wójt, zastępca kierownika Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ostrołęce, czy też ksiądz.

2023/02/setne-urodziny-mieszkanca-gminy-boguty-pianki-fot-urzad-gminy-boguty-pianki-jpg_63db768fd5214 Fot. Urząd Gminy w Bogutach-Piankach

W niedzielę 29 stycznia w gminie Boguty-Pianki odbyła się niesamowita uroczystość, jaką jest ukończenie przez jednego z mieszkańców 100 lat. Stanisław Uszyński z miejscowości Tymianki-Bucie przez 100 lat swojego życia doczekał się trójki dzieci, czterech wnuków i siedmiu prawnuków! Ten dzień był wielkim zaszczytem dla jubilata, ale również ważnym wydarzeniem dla całej gminy. Z okazji urodzin Stanisław Uszyński przyjął wielu gości, którzy złożyli mu serdeczne życzenia oraz wręczyli prezenty. Za zdrowie oraz pomyślność jubilata i całej jego rodziny pomodlił się ksiądz kanonik Stanisław Mikucki.

Na uroczystości pojawili się goście, tj. wójt gminy Boguty-Pianki Jędrzej Michał Drewnowski, przewodniczący rady gminy Grzegorz Tymiński, zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Agnieszka Tymińska, zastępca kierownika Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ostrołęce Agnieszka Krupińska oraz kierownik Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Jolanta Brzuska. Jubilat otrzymał również list gratulacyjny od premiera Mateusza Morawieckiego, który został oficjalnie odczytany na spotkaniu.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.