Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Boguty Pianki


Niecodzienna uroczystość w gminie Boguty-Pianki

Na terenie gminy Boguty-Pianki doszło do niecodziennej uroczystości, która była ważnym wydarzeniem dla całej gminy. Na spotkaniu pojawiło się wielu gości, w tym wójt, zastępca kierownika Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ostrołęce, czy też ksiądz.

2023/02/setne-urodziny-mieszkanca-gminy-boguty-pianki-fot-urzad-gminy-boguty-pianki-jpg_63db768fd5214 Fot. Urząd Gminy w Bogutach-Piankach

W niedzielę 29 stycznia w gminie Boguty-Pianki odbyła się niesamowita uroczystość, jaką jest ukończenie przez jednego z mieszkańców 100 lat. Stanisław Uszyński z miejscowości Tymianki-Bucie przez 100 lat swojego życia doczekał się trójki dzieci, czterech wnuków i siedmiu prawnuków! Ten dzień był wielkim zaszczytem dla jubilata, ale również ważnym wydarzeniem dla całej gminy. Z okazji urodzin Stanisław Uszyński przyjął wielu gości, którzy złożyli mu serdeczne życzenia oraz wręczyli prezenty. Za zdrowie oraz pomyślność jubilata i całej jego rodziny pomodlił się ksiądz kanonik Stanisław Mikucki.

Na uroczystości pojawili się goście, tj. wójt gminy Boguty-Pianki Jędrzej Michał Drewnowski, przewodniczący rady gminy Grzegorz Tymiński, zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Agnieszka Tymińska, zastępca kierownika Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ostrołęce Agnieszka Krupińska oraz kierownik Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Jolanta Brzuska. Jubilat otrzymał również list gratulacyjny od premiera Mateusza Morawieckiego, który został oficjalnie odczytany na spotkaniu.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.