Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Stary Lubotyń


Uwaga mieszkańcy gminy Stary Lubotyń! Planowane wyłączenie prądu na kilka godzin

W gminie Stary Lubotyń planowane są przerwy w dostawie energii elektrycznej. Przeprowadzone będą prace konserwacyjne sieci energetycznej.

2022/12/prad-zarowka-jpg_63899d8b0717f Zdjęcie ilustracyjne

W poniedziałek 13 marca 2023 br. w godzinach 9.00 - 13.00 planowane są przerwy w dostawie energii elektrycznej w miejscowości Świerże w gminie Stary Lubotyń. Prowadzone będą prace konserwacyjne sieci energetycznej przez PGE Dystrybucję S.A. Związane są one z koniecznością czasowego wyłączenia pewnych fragmentów sieci w celu przeprowadzenia niezbędnych napraw i modernizacji.

Przeprowadzenie prac konserwacyjnych jest niezbędne w celu zapewnienia niezawodnego i bezpiecznego dostarczania energii elektrycznej do naszych domów i miejsc pracy. Dzięki nim możliwe jest uniknięcie awarii i zapewnienie stabilnego zasilania elektrycznego.

Przerwy w dostawie energii elektrycznej mogą być uciążliwe dla mieszkańców, szczególnie dla tych, którzy korzystają z urządzeń, które wymagają stałego zasilania. Dlatego zalecamy, aby w dniu 13 marca 2023 r. w godzinach 9.00 - 13.00 zaplanować swoje czynności w taki sposób, aby uniknąć korzystania z urządzeń elektrycznych w tym czasie.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.