Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Stary Lubotyń


Szkolenie dla rolników w Starym Lubotyniu

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Ostrowi Mazowieckiej to instytucja, która działa na rzecz rolników i przedsiębiorców związanych z rolnictwem. Jednym z jej głównych celów jest podnoszenie jakości produkcji rolnej oraz wspieranie rozwoju obszarów wiejskich.

2022/12/rolnik-jpg_63930cd09ef10 Zdjęcie ilustracyjne

W ramach swoich działań zespół organizuje liczne szkolenia i spotkania dla rolników, które mają na celu przekazanie im wiedzy na temat nowoczesnych metod produkcji rolnej oraz obowiązujących przepisów. Jednym z nadchodzących szkoleń organizowanych przez Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Ostrowi Mazowieckiej jest "Płatności bezpośrednie w 2023 roku, ekoschematy, warunkowość". W czasie szkolenia rolnicy dowiedzą się, jakie zmiany czekają ich w zakresie płatności bezpośrednich, jakie ekoschematy będą obowiązywać oraz jakie warunki muszą spełniać, aby otrzymać wsparcie finansowe.

Szkolenie odbędzie się w dniu 24 marca 2023 roku, o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Starym Lubotyniu. Wszyscy zainteresowani są serdecznie zaproszeni do udziału. Spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń i poglądów na temat bieżących wyzwań stojących przed rolnictwem w Polsce.

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Ostrowi Mazowieckiej to instytucja z wieloletnim doświadczeniem, która jest w stanie skutecznie pomóc rolnikom w rozwiązaniu problemów związanych z produkcją rolą. Dzięki organizowanym przez zespół szkoleniom i spotkaniom rolnicy mają możliwość poszerzenia swojej wiedzy oraz nawiązania kontaktów z innymi przedsiębiorcami z branży rolniczej. Zespół jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych, a jego pracownicy są zawsze gotowi do udzielenia fachowej pomocy i wsparcia.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Wasze opinie

http://szybkigruz.pl/   19:54, 23.03.2023

To świetna inicjatywa

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.