Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Boguty Pianki


Szkolenie dla rolników w gminie Boguty-Pianki

W trakcie szkolenia przeprowadzonego przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego – Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Ostrowi Mazowieckiej, rolnicy będą mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat zasad i wymagań związanych z płatnościami bezpośrednimi oraz ekoschematami. 

2019/07/rolnik-jpg_5d27230ea2079 Zdjęcie ilustracyjne

W dniu 29 marca o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Boguty-Pianki odbędzie się szkolenie przeprowadzone przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego – Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Ostrowi Mazowieckiej z zakresu płatności bezpośrednich. Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027. Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego – Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Ostrowi Mazowieckiej to jednostka, która od lat wspiera rolników w prowadzeniu ich gospodarstw. Jednym z narzędzi, które pomaga rolnikom w osiągnięciu sukcesu w prowadzeniu gospodarstwa, są płatności bezpośrednie.

W trakcie szkolenia przeprowadzonego przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego – Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Ostrowi Mazowieckiej, rolnicy będą mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat zasad i wymagań związanych z płatnościami bezpośrednimi oraz ekoschematami. Uczestnicy szkolenia otrzymają informacje na temat sposobów ubiegania się o wsparcie finansowe i korzyści wynikających z jego wykorzystania.

Szkolenie "Płatności bezpośrednie. Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027" to doskonała okazja dla rolników, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat dostępnych form wsparcia finansowego oraz jakie korzyści mogą wyniknąć z ich wykorzystania. Serdecznie zapraszamy więc do udziału w tym szkoleniu, które jest ważnym elementem w zdobywaniu wiedzy i umiejętności potrzebnych do prowadzenia skutecznego gospodarstwa rolnego.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.