Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Andrzejewo


Inwestycja na drodze do rozwoju - przebudowa ulicy Winnej w Andrzejewie

Na terenie gminy Andrzejewo rozpoczęto budowę drogi gminnej, która przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców.

2023/03/przebudowa-ul-winnej-w-andrzejewie-fot-urzad-gminy-andrzejewo-jpg_6424117f82a7a Fot. Urząd Gminy Andrzejewo

Rozpoczęły się prace przy przebudowie ul. Winnej w Andrzejewie. Inwestycja zakłada budowę drogi gminnej o długości 101,5 metra. Projektowana nawierzchnia będzie wykonana z kostki betonowej o grubości 8 cm, a konstrukcję nawierzchni zajazdów indywidualnych również będzie tworzyła kostka betonowa o takiej samej grubości. Realizację zadania powierzono Firmie Transportowo-Usługowej Mirosław Przesmycki z Małkini Górnej.

Koszt całkowity inwestycji wynosić będzie 151 tys. 124.26 złotych, a gmina Andrzejewo otrzymała dofinansowanie w wysokości 74 tys. 354 złotych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Pomoc na realizację inwestycji została przyznana za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania "Zielone Sioło" w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność".

Przebudowa ul. Winnej to bardzo ważne zadanie dla mieszkańców Andrzejewa. Poprawa stanu drogi i chodnika przyczyni się do bezpieczeństwa mieszkańców oraz ułatwi dostęp do miejsc użyteczności publicznej.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.