Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Wąsewo


Od strażaka po Komendanta Powiatowego PSP. Zawodowa kariera Cezarego Pałubińskiego

Cezary Pałubiński jest osobą niezwykle zasłużoną dla gminy Wąsewo oraz służby pożarniczej. Zawodowo związany z Państwową Strażą Pożarną od lat, pełnił wiele różnych funkcji, a jego wiedza i doświadczenie w tej dziedzinie są nieocenione. Jednocześnie jest pasjonatem historii i badaczem lokalnych dziejów, który aktywnie działa w Stowarzyszeniu Ziemia Wąsewska.

2023/04/od-strazaka-po-komendanta-powiatowego-psp-zawodowa-kariera-cezarego-palubinskiego-fot-urzad-gminy-wasewo-jpg_6447ac3705ddc Fot. Urząd Gminy Wąsewo

W sobotę 22 kwietnia 2023 roku Cezary Pałubiński został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego PSP w Makowie Mazowieckim. Jest to ogromne wyróżnienie dla niego i dowód na to, że jego zaangażowanie i praca zostały docenione na szczeblu powiatowym. Cezary Pałubiński pochodzi z gminy Wąsewo, gdzie urodził się i wychował. Jest absolwentem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, co dodatkowo podkreśla jego profesjonalizm i wysoką jakość wykształcenia. W służbie pożarniczej pracuje od wielu lat, zdobywając cenne doświadczenie i wiedzę, które teraz wykorzystuje na nowym stanowisku.

Jego zaangażowanie w badania lokalnej historii oraz praca w Stowarzyszeniu Ziemia Wąsewska również zasługują na uwagę. Cezary Pałubiński aktywnie działa w organizacji i angażuje się w różnego rodzaju projekty mające na celu promocję i ochronę dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Wąsewo oraz okolic. Jako nowy Komendant Powiatowy PSP będzie miał nie lada wyzwanie przed sobą, ale na pewno dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu poradzi sobie z tym zadaniem doskonale.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.