Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Boguty Pianki


Tomasz Majewski w Bogutach-Piankach! Spotkanie z legendą polskiego sportu

Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Bogutach-Piankach będzie miała przyjemność gościć gwiazdę sportu. Jest to wyjątkowa okazja dla fanów lekkiej atletyki.

2023/05/tomasz-majewski-w-bogutach-piankach-spotkanie-z-legenda-polskiego-sportu-fot-urzad-gminy-boguty-pianki-jpg_645375a8b35dc Fot. Urząd Gminy w Bogutach-Piankach

W poniedziałek 8 maja do szkoły w Bogutach-Piankach zawita Tomasz Majewski, polski lekkoatleta specjalizujący się w pchnięciu kulą oraz aktywny działacz sportowy. Tomasz Majewski to czterokrotny uczestnik igrzysk olimpijskich oraz dwukrotny złoty medalista z 2008 i 2012 roku. Jego imponujące osiągnięcia to również podium mistrzostw świata, mistrzostw Europy oraz halowych mistrzostw świata i halowych mistrzostw Europy. Jest dziewięciokrotnym rekordzistą Polski, zarówno na stadionie, jak i w hali.

Jego wizyta w Bogutach-Piankach będzie wyjątkową okazją dla uczniów, aby poznać bliżej historię i osiągnięcia jednego z najbardziej utytułowanych polskich lekkoatletów. Spotkanie z Tomaszem Majewskim może stać się inspiracją dla młodych ludzi do rozwijania swoich zainteresowań sportowych oraz dążenia do osiągania sukcesów na miarę swoich możliwości.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.