Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Boguty Pianki


Tomasz Majewski w Bogutach-Piankach! Spotkanie z legendą polskiego sportu

Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Bogutach-Piankach będzie miała przyjemność gościć gwiazdę sportu. Jest to wyjątkowa okazja dla fanów lekkiej atletyki.

2023/05/tomasz-majewski-w-bogutach-piankach-spotkanie-z-legenda-polskiego-sportu-fot-urzad-gminy-boguty-pianki-jpg_645375a8b35dc Fot. Urząd Gminy w Bogutach-Piankach

W poniedziałek 8 maja do szkoły w Bogutach-Piankach zawita Tomasz Majewski, polski lekkoatleta specjalizujący się w pchnięciu kulą oraz aktywny działacz sportowy. Tomasz Majewski to czterokrotny uczestnik igrzysk olimpijskich oraz dwukrotny złoty medalista z 2008 i 2012 roku. Jego imponujące osiągnięcia to również podium mistrzostw świata, mistrzostw Europy oraz halowych mistrzostw świata i halowych mistrzostw Europy. Jest dziewięciokrotnym rekordzistą Polski, zarówno na stadionie, jak i w hali.

Jego wizyta w Bogutach-Piankach będzie wyjątkową okazją dla uczniów, aby poznać bliżej historię i osiągnięcia jednego z najbardziej utytułowanych polskich lekkoatletów. Spotkanie z Tomaszem Majewskim może stać się inspiracją dla młodych ludzi do rozwijania swoich zainteresowań sportowych oraz dążenia do osiągania sukcesów na miarę swoich możliwości.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.