Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Wąsewo


Końcowa sprzedaż węgla dla uprawnionych. Informacja od wójta gminy Wąsewo

Informacja o końcowej sprzedaży węgla dla gospodarstw domowych uprawnionych do dodatku węglowego została przekazana przez Wójta Gminy Wąsewo.

2023/01/wegiel-jpg_63b2bab78726d Zdjęcie ilustracyjne

Od dnia 2 maja 2023 roku można nabyć węgiel za kwotę 2 tys. złotych za tonę (cena nie zawiera kosztów transportu). Na sprzedaż pozostało jeszcze 12.900 ton orzecha. Zgodnie z nowymi przepisami, możliwe jest zakupienie węgla bez limitu ilościowego. Aby skorzystać z preferencyjnej ceny węgla należy złożyć odpowiedni wniosek w Urzędzie Gminy w Wąsewie, ul. Zastawska 13, pokój nr 2. Wnioski będą przyjmowane do 30 czerwca 2023 roku lub do wyczerpania zapasów węgla.

Decyzja o końcowej sprzedaży węgla dla gospodarstw domowych uprawnionych do dodatku węglowego jest ważną informacją dla mieszkańców gminy Wąsewo, którzy korzystają z tego rodzaju opału. Warto jednak pamiętać, że cena nie zawiera kosztów transportu. Osoby, które chcą skorzystać z oferty, powinny mieć na uwadze koszty związane z przewozem węgla do swojego miejsca zamieszkania. Należy też pamiętać, że dostępność węgla może być ograniczona, dlatego warto złożyć wniosek o zakup preferencyjny jak najszybciej.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.