Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Boguty Pianki


Gwiazdy sportu odwiedzą Szkołę Podstawową w Bogutach-Piankach

W Szkole Podstawowej im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Bogutach-Piankach już wkrótce odbędzie się wyjątkowe wydarzenie sportowe, które przyciąga uwagę nie tylko uczniów szkoły, ale również mieszkańców okolicznych miejscowości.

2023/05/spotkanie-z-gwiazdami-sportu-fot-urzad-gminy-boguty-pianki-jpg_645109a6033d0 Fot. Urząd Gminy w Bogutach-Piankach

W poniedziałek 8 maja na terenie Szkoły Podstawowej im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Bogutach-Piankach będziemy mieli okazję spotkać się z gwiazdami sportu, takimi jak Kamila Lićwinko, Tomasz Majewski i Maciej Kęsicki. Będzie to dzień pełen sportowych emocji, wspaniałych ludzi oraz niezapomnianych wrażeń! Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.00, kiedy to uczestników powitają dyrektor szkoły, Aleksandra Bogucka oraz zaproszeni goście, w tym sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki - Arkadiusz Czartoryski, dyrektor Instytutu Sportu - Państwowego Instytutu Badawczego - Urszula Włodarczyk oraz przedstawiciele władz lokalnych. To będzie doskonała okazja, aby porozmawiać o roli sportu w społeczeństwie.

O godzinie 10.20 rozpocznie się rozgrzewka z udziałem Kamili Lićwinko i Macieja Kęsickiego. To doskonała okazja, aby zobaczyć, jak zawodnicy przygotowują się do swoich startów oraz nauczyć się kilku trików od profesjonalistów. Następnie uczestnicy będą mieli okazję do wzięcia udziału w aktywnościach sportowych na różnych stacjach. Będzie to idealna okazja, aby spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych, a także poznać nowych ludzi i wesoło spędzić czas.

O godzinie 11.00 odbędzie się briefing prasowy z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Sportu i Turystyki, Instytutu Sportu - Państwowego Instytutu Badawczego oraz sportowców. To będzie okazja, aby usłyszeć, jakie plany mają władze sportowe.

Na zakończenie wydarzenia o godzinie 12.10 nastąpi oficjalne pożegnanie. To z pewnością będzie dzień pełen sportowych emocji, wspaniałych ludzi oraz niezapomnianych wrażeń. Dzięki takim inicjatywom dzieci oraz młodzież mają okazję do zetknięcia się z zawodowymi sportowcami oraz zobaczenia, jak wiele radości może przynieść aktywność fizyczna.

Organizacja takich wydarzeń jest niezwykle ważna dla promocji aktywności fizycznej oraz sportu wśród młodego pokolenia. Dzieci i młodzież mają wtedy okazję zobaczyć, że sport to nie tylko zdrowie i dobre samopoczucie, ale również pasja i profesjonalizm. Spotkanie z gwiazdami sportu może być inspiracją dla wielu młodych ludzi, którzy marzą o karierze sportowej. Takie wydarzenia pokazują, że sport to nie tylko treningi i zawody, ale również społeczność ludzi z pasją i zainteresowaniami, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.