Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Zdrowie


Nowa Poradnia Diabetologiczna w Ostrowi Mazowieckiej - Lepsza opieka dla pacjentów z cukrzycą!

Szpital w Ostrowi Mazowieckiej otworzy nową Poradnię Diabetologiczną, zapewniając specjalistyczną opiekę dla pacjentów z cukrzycą. Poradnia, funkcjonująca na podstawie kontraktu z NFZ, będzie czynna we wtorki, a pacjentów będzie przyjmował specjalista diabetologii, dr Piotr Sokołowski.

2021/04/szpital-ostrow-mazowiecka-fot-ostrowmaz24-jpg_60868ea916e0e

Szpital w Ostrowi Mazowieckiej z radością informuje o inauguracji nowej Poradni Diabetologicznej. Poradnia, będąca kluczową jednostką w systemie opieki zdrowotnej dla pacjentów z cukrzycą, rozpocznie działalność od 1 czerwca 2023 roku. Jest to ważna informacja dla wszystkich mieszkańców regionu zmagających się z tą przewlekłą chorobą. Działalność poradni została zabezpieczona kontraktem z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ), co oznacza, że pomoc medyczna będzie dostępna dla wszystkich pacjentów posiadających skierowanie.

Poradnia będzie czynna w każdy wtorek w godzinach 9.00 - 13.00. Na czele zespołu medycznego stanie dr Piotr Sokołowski, specjalista diabetologii. Wiedza i doświadczenie dr Sokołowskiego stanowią gwarancję wysokiej jakości świadczeń zdrowotnych.

Zapisy do poradni są możliwe telefonicznie pod numerem 29 746 37 11 w godzinach 07.00 - 18.00 lub osobiście, ewentualnie za pośrednictwem osób trzecich, w Rejestracji Powiatowej Przychodni Specjalistycznej w godzinach 07.00 - 19.00. Nowo otwarta poradnia będzie mieściła się w budynku "C" szpitala. Dostęp do specjalistycznej opieki diabetologicznej stanowi znaczący krok w kierunku poprawy jakości życia osób z cukrzycą w regionie.

Ta inicjatywa przyczynia się do budowania systemu opieki zdrowotnej, który jest bardziej dostosowany do potrzeb pacjentów i może sprostać wyzwaniom związanym z przewlekłymi chorobami. Szpital w Ostrowi Mazowieckiej pokazuje tym samym, że jest gotowy do wdrażania nowoczesnych rozwiązań dla poprawy zdrowia swoich pacjentów.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Wasze opinie

Jozef   08:24, 29.05.2023

No w końcu bo do tej pory diabetologia w szpitalu kulała przez duże K

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.