Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Boguty Pianki


Nie przegap okazji! Już niebawem Detektyw Bruno rozwiąże zagadki w Gminie Boguty Pianki!

Już niebawem mieszkańcy Gminy Boguty Pianki będą mieli okazję przeżyć wieczór pełen emocji i rozrywki. Gmina zaprasza na kolejne, niezwykłe kino plenerowe, podczas którego będzie można zobaczyć film o tytule "Detektyw Bruno". 

2023/06/unnamed-jpg_6495742d3c018 Fot. Materiały organizatora

To doskonała okazja, by spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół, ciesząc się letnią aurą na świeżym powietrzu. Podczas seansu organizatorzy zapewniają wszystkim zaproszonym wygodne miejsca siedzące, dzięki czemu każdy będzie mógł wygodnie podziwiać przygody bohaterów na ekranie. Przenosząc się w klimat detektywistycznych zagadek, można będzie podziwiać wyczyny i przeżywać emocje razem z głównym bohaterem "Detektywa Bruno". Wydarzenie odbędzie się w piątek, 30 czerwca, na placu za Urzędem Gminy w Bogutach Piankach. Początek seansu zaplanowano na godzinę 20.45. Dlatego warto wziąć ze sobą lekką kurtkę lub koc, aby cieszyć się wieczornym seansowaniem w pełni.

To jednak nie wszystko! Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich chętnych, dlatego każdy może wziąć udział w filmowym spektaklu. Wstęp na kino plenerowe jest oczywiście darmowy, więc nie trzeba się martwić o koszty. Gmina Boguty Pianki ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nie tylko w zakresie atrakcji turystycznych czy wydarzeń kulturalnych, ale także w coraz bardziej popularnym trendzie organizacji plenerowych pokazów filmowych. To doskonała okazja, by spotkać się z sąsiadami, spędzić miłe chwile w ciepłym letnim wieczorze i cieszyć się wspólnie oglądanym filmem.

Seans odbędzie się w piątek 30 czerwca o godz. 20.45 na placu za Urzędem Gminy w Bogutach Piankach. 

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.