Wójt gminy Wąsewo zaprasza do udziału w "Turnieju sołectw". Zaproszenie kierowane jest do wszystkich sołectw z terenu gminy. Nagrodą w zmaganiach jest puchar wójta.
By zostać jednym z zawodników należy mieć ukończone 18 lat oraz zgłosić swoją kandydaturę do sołtysa wsi.
Zapisy drużyn trwają do 31 lipca pod numerem telefonu: 29 645 80 00 wew. 38. Dokumenty zgłoszeniowe dostępne są na stronie organizatora.
Wesprzyj swoje sołectwo i kibicuj! Zmagania odbędą się 15 sierpnia o godz. 15.00 podczas XIV Dożynek Gminno-Parafialnych na boisku sportowym przy Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie.

💬 Komentarze (0)