Opublikowano

Turniej Sołectw o puchar wójta gminy Wąsewo - zgłoś swoją miejscowość już dziś!

Wójt gminy Wąsewo zaprasza do udziału w "Turnieju sołectw". Zaproszenie kierowane jest do wszystkich sołectw z terenu gminy. Nagrodą w zmagan
Fot. Materiały organizatora

Wójt gminy Wąsewo zaprasza do udziału w "Turnieju sołectw". Zaproszenie kierowane jest do wszystkich sołectw z terenu gminy. Nagrodą w zmaganiach jest puchar wójta. 

By zostać jednym z zawodników należy mieć ukończone 18 lat oraz zgłosić swoją kandydaturę do sołtysa wsi. 

Zapisy drużyn trwają do 31 lipca pod numerem telefonu: 29 645 80 00 wew. 38.  Dokumenty zgłoszeniowe dostępne są na stronie organizatora. 

Wesprzyj swoje sołectwo i kibicuj! Zmagania odbędą się 15 sierpnia o godz. 15.00 podczas XIV Dożynek Gminno-Parafialnych na boisku sportowym przy Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie. 

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz