Były koncerty, nie ma mandatu. Gwiazdy disco-polo nie pomogły Robertowi Gajdzie zostać posłem
Mieszkańcy i regionu tłumnie przybywali na koncerty disco-polo, które zorganizował kandydat do sejmu z listy Trzeciej Drogi Robert Gajda. Dobra zabawa i darmowe hot-dogi okazały się niewystarczająco zachęcające do oddania głosu na organizatora.
Były imprezy, nie ma mandatu Robert Gajda startujący do sejmu z listy Trzeciej Drogi zorganizował kilka imprez, na których wystąpiły znane gwiazdy disco-polo. Był Zenek Martyniuk i Top Girls, na pułtuskim rynku wystąpił Skolim i Boys, w Wyszkowie Magda Narożna i Playboys, a w Siedlcach MIG i After Party. To naprawdę znani gwiazdorzy disco-polo, na koncerty których przybywają tłumy. Nie inaczej było na koncertach organizowanych przez Gajdę. Warto podkreślić, że wejście na wydarzenie było darmowe. Darmowe były także hot-dogi, które również cieszyły się popularnością.
Hot-dogi wyborcze i darmowe wejścia na koncerty nie przyniosły oczekiwanego efektu. Robert Gajda nie dostał mandatu.
Duża kampania nie wystarczyła Kampania Roberta Gajdy była zakrojona na szeroką skalę. Duży baner na jednym z wieżowców, masa reklam wyświetlanych na Facebooku i w serwisie YouTube. Organizacja kilku koncertów z gwiazdami disco-polo. Mówiło się, że kandydat przeznaczył dużo środków na kampanie. Z pewnością liczył na mandat do Sejmu. Nie udało się.
Ile głosów zebrał Gajda? Zerkamy na stronę Państwowej Komisji Wyborczej i sprawdzamy, ile głosów oddano na Roberta Gajdę. Podajemy dane z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego oraz innych regionów, w którym odbyły się opisywane koncerty.