Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


Mieszkańcy Ostrowi dowiedzieli się "Jak nie stać się ofiarą oszustwa?" (zdjęcia)

Fundacja Inter Vivos z siedzibą w Warszawie, na podstawie umowy zawartej z Powiatem Ostrowskim, zrealizowała zadanie publiczne z zakresu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego wraz z edukacją prawną na terenie powiatu ostrowskiego.

2023/11/img-7998-jpg_6555cef23c3c5

W ramach tych działań, w środę 15 listopada w Domu Seniora "Złota Jesień" w Ostrowi Mazowieckiej odbyło się spotkanie pod nazwą "Jak nie stać się ofiarą oszustwa?".

Wykład poprowadziła prawnik, która podzieliła się z uczestnikami wiedzą o najczęstszych rodzajach oszustw oraz o tym, jak się przed nimi ustrzec. W trakcie wykładu można było również zadawać pytania prawnikowi. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Mieszkańcy Ostrowi chętnie brali czynny udział w wykładzie i zadawali liczne pytania.

Spotkanie było świetną okazją do zapoznania się z obowiązującymi przepisami i sposobami na nie pozostanie ofiarą oszustów. Oszustwa są poważnym problemem społecznym. Co roku padają ofiarą oszustw miliony ludzi na całym świecie.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Zobacz zdjęcia: Mieszkańcy Ostrowi dowiedzieli się "Jak nie stać się ofiarą oszustwa?" (zdjęcia)

1/10
2/10
3/10
4/10
5/10
6/10
7/10
8/10
9/10
10/10

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.