Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Wąsewo


VI Spotkanie ze św. Mikołajem w Wąsewie

Urząd Gminy w Wąsewie oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie zapraszają dzieci z terenu gminy Wąsewo na VI Spotkanie z Mikołajem.

2023/11/unnamed-jpg_65573c437d62f Fot. Materiały organizatora

Święta co raz bliżej, a co za tym idzie, świąteczna atmosfera co raz bardziej wkrada się do naszej codzienności. 

W związku z powyższym organizatorzy rozpoczynają zapisy na spotkanie, które potrwają do 1 grudnia. By wziąć udział należy udać się do biblioteki bądź zadzwonić pod numer: 29 645 80 05. Koszt wpisowego: 25 zł/dziecko.

- HO HO HO Mikołajki już tuż, tuż dlatego czas zacząć zapisy na nasze VI Spotkanie ze św. Mikołajem w Wąsewie, na które zaprasza Gmina Wąsewo oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie - zapraszają organizatorzy. 

Spotkanie odbędzie się na placu przy bibliotece w niedzielę 10 grudnia o godz. 14.00. Każde dziecko otrzyma prezent od św. Mikołaja. Dodatkowo organizatorzy przygotowali dla uczestników moc atrakcji. 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.